CEMAX KURUMSAL YAZII  
   
   
 

CEMAX ENDÜSTRİYEL MUTFAK SAN.TİC. LTD.ŞTİ  yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile hızlı adımlar atarak sektörde söz sahibi bir firma olma yolunda mesafe katetmiştir.

 

Tecrübeli ve dinamik kadrosuyla; hızla gelişen teknolojiyi takip eden, çalışma disipliniyle projeden-danışmanlığa, imalattan-montaja ve satış sonrası servis hizmetleriyle sektöründe sağlam bir yer edinmiştir. 

 

Çağdaş ve alternatif çözümleri ile sosyal tesis, hastane, kafeterya, tatil köyü, fast food, otel - motel, kantin resmi ve özel birçok işletmenin mutfak ihtiyaçlarına uluslararası standartlara uygunluğu ve taviz göstermediği kalite anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

 

Globalleşen dünya içerisinde, sosyal yaşamla şirketimizi bir bütün hale getirerek, sektörde öncü ve örnek kuruluş olmak ve uluslararası arenada sayılı firmalar arasına girerek tercih edilen bir firma olmaktır.

 

Misyonumuz

 

İnsan kaynaklarımızı en iyi kullanarak, en önemli yatırımın insana olduğu düşüncesiyle, sürekli proje üreten ve kaliteden ödün vermeyerek, günümüz şartlarına uygun üretimde bulunarak, müşteri isteklerini de göz önünde bulundurarak, farklı bir yönetim anlayışı ile sektör ve ulusal alanda rakiplerinin devamlı önünde olmaktır.

 
     
 
 
 
Bizi Sosyal Ağ'da Takip Edin

ANA MENU
 
ANASAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLER
REFERANSLAR
BAYİLİKLER
BELGELER
İLETİŞİM
ÜRÜN GRUPLARI
 
ISITMA ÜRÜNLERİ
SERTİFİKALAR
SOĞUTMA ÜRÜNLERİ
SALATA ÜNİTELERİ
PİŞİRME ÜNİTELERİ
AÇIK BÜFE
GRAFİKLER
PASTA DOLAPLARI
DUYURU HABERLER
 

ULAŞIM BİLĞİLERİ
 
+90 342 371 22 33
info@cemaxendustriyel.com
Sanayi Mahallesi 60060 Nolu Cadde no 9 Şehitkamil Gaziantep
 
2005 Cemax Endutriyel ve Mutfak Ekipmanları   |  TÜM HAKLARI SAKLIDIR